Paslanmaz korkuluk çeşitleri

1 2 3 4 5 6 7 8 9
Paslanmaz korkuluk 1
Paslanmaz korkuluk 1

Paslanmaz korkuluk 2
Paslanmaz korkuluk 2

Paslanmaz korkuluk 3
Paslanmaz korkuluk 3

Paslanmaz korkuluk 4
Paslanmaz korkuluk 4

Paslanmaz korkuluk 5
Paslanmaz korkuluk 5

Paslanmaz korkuluk 6
Paslanmaz korkuluk 6

Paslanmaz korkuluk 7
Paslanmaz korkuluk 7

Paslanmaz korkuluk 8
Paslanmaz korkuluk 8

Paslanmaz korkuluk 9
Paslanmaz korkuluk 9

Paslanmaz korkuluk 10
Paslanmaz korkuluk 10

Paslanmaz korkuluk 11
Paslanmaz korkuluk 11

Paslanmaz korkuluk 12
Paslanmaz korkuluk 12

1 2 3 4 5 6 7 8 9

Paslanmaz Korkuluk

Paslanmaz korkuluk imalatı

Paslanmaz korkuluklar dayanıklı, zerafetli, güvenli ve bakımı oldukça kolaydır. Kar Paslanmaz olarak uzman ekibimiz ve deneyimli kadromuzla paslanmaz korkulukları tasarlayıp üretiyoruz. Paslanmaz korkuluk modelleri ve paslanmaz korkuluk fiyatları için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Linke tıklayarak bütün modellerimizi inceleyebilir ve sipariş verebilirsiniz. 
Paslanmaz bariyer, paslanmaz duba, paslanmaz merdiven korkuluğuPaslanmaz korkuluk, paslanmaz merdiven, paslanmaz kapı, paslanmaz merdiven korkuluğuPaslanmaz korkuluk, paslanmaz merdiven, paslanmaz kapı, paslanmaz merdiven korkuluğuPaslanmaz korkuluk, paslanmaz merdiven, paslanmaz kapı, paslanmaz merdiven korkuluğu
Paslanmaz korkuluk daha sağlam olması açısından her basamağa 1 veya 2 dikme olarak 12 cm aralıklarla dış zemine
bağlanabilir.

Paslanmaz korkuluk okullarda parafet üstlerine mevcut yükseklik 90 cm`e ulaştırılarak uygulanır.Dikmeler cnc frezede istenilen derece verilerek kayıt bağlantılarının içerisine geçirilir.Paslanmaz korkuluk teraslarda mevcut duvar yüksekliğine göre belirlenir.Standart ölçüsü Dünyada 90cm`dir.Bu isteğe göre 100 cm 110 cm 120 cm ve daha üstüde uygulanabilir.Kaynakla bağlandığından herhangi bir esneme ve deforme olmaz.Paslanmaz korkuluk standart olarak 2,3,4,5 emniyet şeritli olarak müşterilerin isteğine göre imal edilir.Standartta en çok kullanılan 3 emniyet şeritli alandır.

Paslanmaz korkuluk, paslanmaz merdiven, paslanmaz kapı, paslanmaz merdiven korkuluğuPaslanmaz korkuluk, paslanmaz merdiven, paslanmaz kapı, paslanmaz merdiven korkuluğuPaslanmaz korkuluk, paslanmaz merdiven, paslanmaz kapı, paslanmaz merdiven korkuluğuPaslanmaz korkuluk, paslanmaz merdiven, paslanmaz kapı, paslanmaz merdiven korkuluğuPaslanmaz korkuluk zeminine kimyasal epoksi uygulanır. 16 veya 19`luk boru yüzük ile paslanmaz imboz 6x45 6x35 vidalar ile bağlanır.Dip taban filajları lazerele 3 delikli olarak kesilir.Üst küpeşte matsal bağlantısı hidrolik ve eksatirik preslerde basılarak uygulanır.Dip rozetler sıvama kalıplar ile uygulanır.

 

Paslanmaz korkuluk, paslanmaz merdiven, paslanmaz kapı, paslanmaz merdiven korkuluğuPaslanmaz korkuluk, paslanmaz merdiven, paslanmaz kapı, paslanmaz merdiven korkuluğuPaslanmaz korkuluk, paslanmaz merdiven, paslanmaz kapı, paslanmaz merdiven korkuluğuPaslanmaz korkuluk, paslanmaz merdiven, paslanmaz kapı, paslanmaz merdiven korkuluğu

 Kar Paslanmaz olarak prensibimiz uygun fiyata yüksek kalitede hizmet sunmaktır. Paslanmaz korkuluk fiyatları oldukça cüzi fiyatlardadır. Detaylı bilgi ve sipariş için bizi arayabilirsiniz.
Paslanmaz korkuluklar dayanıklı, zerafetli, güvenli ve bakımı oldukça kolaydır. Kar Paslanmaz olarak uzman ekibimiz ve deneyimli kadromuzla paslanmaz korkulukları tasarlayıp üretiyoruz. Paslanmaz korkuluk modelleri ve paslanmaz korkuluk fiyatları için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Kar Paslanmaz olarak prensibimiz uygun fiyata yüksek kalitede hizmet sunmaktır. Paslanmaz korkuluk fiyatları oldukça cüzi fiyatlardadır. Detaylı bilgi ve sipariş için bizi arayabilirsiniz.

 

 
PASLANMAZ KORKULUK  PASLANMAZ CAM KORKULUK PASLANMAZ SAÇAK  PASLANMAZ KAPI 


                                                      DİĞER KORKULUK ÜRÜNLERİ