skip to Main Content

İSTANBUL BAYRAK DİREĞİ

BAYRAK DİREĞİ

Bayrak direği, İstanbul, Asya ve Avrupa kıtalarını birleştiren bir şehirdir. İstanbul boğazının ikiye böldüğü şehrin batısı Avrupa kıtası, Doğusu Asya kıtasıdır. Kuzeyinde Karadeniz, Güneyinde Marmara denizi bulunur. İstanbul’un üç tarafı denizlerle çevrilidir bu sebeple yarım ada şehridir.

İstanbul  bölgesinde firmamız uzun yıllardır hizmet veriyor. İmalatçı firma olmamız sebebiyle kaliteyi uygun fiyata müşterilerimize ulaştırabiliyoruz.

İstanbul bu konuda fazlaca sipariş aldığımız şehirlerdendir. Firmamızın ürün tesliminde çalıştığı kargo ve ambar firmaları vardır. Dolayısıyla siparişini verdiğiniz bayrak direkleri sorunsuz bir şekilde elinize ulaşmış olur.

İstanbul galvaniz ve paslanmaz bayrak direği konusunda siparişlerimiz özellikle 2008’den sonra son derece artmıştır. Vakıf Bankası, İş Bankası, Kuveyttürk bankalarının  İstanbulda ki birçok şubesine bayrak direği üretimimiz olmuştur.
Galvaniz ürünlerimiz daha çok büyük boylarda bayrak direkleri için sipariş alınır. Paslanmaz galvaniz direklere göre daha şıktır. Krom ve nikelin karışımından üretilir. Galvaniz bayrak direklerinin ise bileşiminde ST37 kalitede sacın doldurma galvaniz kaplamasıyla imal edilir. Her ikisi de madde olarak kullanışlı ve dayanıklıdır. Tek fark galvanizin paslanmaza göre daha büyük boylarda çalışılıyor olmasıdır.

Anadolu yakası bayrak direği üretiminde üretici firma olmamız sebebiyle birçok ilçe semti ve belediyeleriyle ticari alışverişimiz oldu. İstanbul Ağaoğlu projelerine ve birçok ilçe belediyesine bayrak direği üretimi gerçekleştirdik.  Bu ticari faaliyetlerimiz, bizler için hem referans hem de gurur kaynağı olmuştur.

Firmamız uzun yıllardır bayrak direği alanında çalışmalar yapmıştır dolayısıyla tecrübe sahibidir.    İmalatçı firma olduğumuz için kaliteyi uygun fiyatlara temin etme şansınız var. Yapmanız gereken verilen iletişim numaramızdan bizlere ulaşmanız ve  aklınızda bulunan tüm soruları bizlere yöneltmenizdir. Telefonlarınıza cevap veren uzman ekibimiz sorularınız hakkında sizleri ayrıntılı olarak bilgilendirecektir.

İSTANBUL’DA YAPILAN ÜRETİMİN 81 İLE GÖNDERİLEBİLİR OLMASI

İstanbul’da üretilip  paslanmaz bayrak direkleri ve galveniz bayrak direkleri nin 81 ile gönderimi yapılıyor.

Uzun yılladır çalıştığımız kargo ve ambar şirketleriyle  sorunsuz bir şekilde bayrak direkleriniz elinize ulaşımınım sağlanması için özenle çalışılır.

Back To Top