skip to Main Content

BAYRAK DİREĞİ MONTAJI

BAYRAK DİREĞİNİN MONTAJ AŞAMASI

Tesislerimizden paketlenmiş olarak çıkan bayrak direklerimiz  montaj yapılacak alana nakliye edilir. Montajın aşamaları şu sıralamayla gerçekleşir. Direğin ölçüsüne göre bir çukur açılır. Bu genellikle 90’a 90 ölçülerinde olur. Zemin topraksa,  ankraj gömüldükten sonra betonlama yapmak gerekir.

Zemin betonsa, matkapla beton ankraja uygun biçimde delinir. Kimyasal dübelle boşluklar doldurulup ankraj tijleri sabitlenir. Hazır olan ankraj zeminine bayrak direği;  tij ve dijonlar yardımıyla, somun anahtar sıkma yöntemiyle sabitlenir. Böylelikle bayrak direği montajı tamamlanmış olur.

Eyüp paslanmaz bayrak direği, Eyüp galvaniz bayrak direği noktasında sıkça sipariş aldığımız ilçelerdendir. Firma olarak seksen bir şehre ve İstanbul’un tüm ilçelerine bayrak direği üretimi gerçekleştiriyoruz. Eyüp belediyesine ve Eyüp ilçe Milli eğitim bakanlığına bağlı birçok okula bayrak direği üretimi gerçekleştirdik.

Üretici firma olduğumuz için kaliteyi ekonomik fiyatlara müşterilerimize ulaştırabiliyoruz. Eyüp’ten bayrak direği almayı planlıyorsanız bizi aramadan karar vermeyin. Bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde kazançlı çıkacağınızdan
emin olabilirsiniz.

    Bir Cevap Yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    Back To Top