skip to Main Content

Eviniz İçin Paslanmaz Korkuluk Sistemi Seçenekleri

Eviniz İçin Paslanmaz Korkuluk Sistemi Seçenekleri

halatlı korkuluğu, zemin kaplaması ve merdiven tasarımı için etkili bir çözümdür. Seçeneklerinizi keşfederken, yaşam tarzınıza ve yaşam alanlarınıza uygun çeşitli seçenekler vardır. Inline Design, klasik baskı ve mandal sisteminden, düz çubuk özellikli yeni Arcadia korkuluk tasarımına kadar çok çeşitli şık ürün yelpazesine sahiptir. Bu çok yönlü korkuluk seçenekleriyle, hem stilinize hem de ev dekorunuza uygun kişiselleştirilmiş bir görünüm yaratabilirsiniz.

Hem cam hem de halatlı korkulukları hem iç hem de dış alanlara özel ve lüks bir his sunar. Bu sistemin bakımı da kolaydır ve bar, kelepçeler, tıkaçlar ve adaptörlerdeki tasarımdaki seçiminiz size ince veya dikkat çeken detaylarla deneme şansı verir.

İç ve dış mekanlarınıza dahil edilebilecek en popüler korkuluk sistemi seçeneklerinden bazılarına göz atın.

Paslanmaz halatlı korkuluk sistemleri

Halatlı korkuluk merdivenler için bir açıklama oluşturmak için idealdir ve göze çarpmayan bir görünüm alanı yanılsama sunuyor ve açık plan bir his yaratıyor. Bu tarz bir sistem, tasarımları çevreleyen alanları açıp içeriye girdiği için dış zemin kaplaması veya balkon alanları için de mükemmeldir. Popüler bir seçenek, düz çalışma dahil farklı montaj tipleri için mevcut olan pres ve mandallı halatlı sistemini içerir. merdiven ve ahşap; istenen etkiye bağlı olarak halatlı genişlikleri de vardır. Bu sistem kendisini hem yuvarlak hem de kare direklere, çubuklara ve bağlantı parçalarına borçludur. Paslanmaz çelik bileşimi sağlamdır ve hava şartlarına dayanıklıdır ve düşük bir bakım çözümü sunar, böylece yıllar boyunca alanın tadını çıkarabilirsiniz. halatlı sistemleri Ayrıca zemin kaplaması, bahçe alanları, havuz kenarı ve merdivenler de dahil olmak üzere birçok yerde kurulumu ve çalışması kolaydır.

Çubuk sistemleri

Çağdaş bir mekan için şık bir görünüm elde etmek istiyorsanız veya dış mekanlarınıza endüstriyel trendler katıyorsanız, bir bar sistemi ideal bir seçimdir. Bu görünüm hala göze çarpmayan bir his sağlasa da, bar detaylandırmasının sağduyulu halatlı rayı karşılığına kıyasla daha belirgin bir görünümü vardır. Inline Design’ın Seattle Bar Fasya sistemi, beklenen stili elde etmenizi sağlamak için ince çubuk tutucular ve özel yükseklik seçenekleriyle seçkin bir görünüm yaratır.

Kare cam sistemleri

Bu keskin ve endüstriyel tasarım çağdaş mekanlar için mükemmel çalışır. Ile Chicago Kare cam sistemiyle , sen tercih stil bağımlı kare kelepçeleri, tüpler ve küpeştenin seçeneği ile bir açıklama görünüm yaratabilirsiniz. Bu sistemin tasarımı, bir alan açmak için idealdir ve güzel manzaraları görmenizi sağlar. Bu tasarımı çevresiyle birleştirmek için, küpeşte kullanmamak, yaşam alanları ve dış alanlar arasında maksimum akışkanlık yaratır.

Cam sistemleri

Göze batmayan görünümlerde son nokta için keskin bir tasarıma sahip olan yüzer cam sistemi ideal bir seçimdir. Bu lüks efekt, basit ve modern bir görünüme sahiptir ve Inline Design’ın camı maksimum güvenlik için sıkıca yerinde tutan Cam Adaptör ile mümkün kılınmıştır . Gerekirse küpeşte braketleri seçeneği de vardır. Ekstra huzur için bir başka popüler seçim, Spigot Rail Sistemini içerir. Bu sağlam piramit tasarımı, camları yerinde tutarken şık bir görünüm sunarken, balkonlar, çatı terasları ve bahçe zeminleri için idealdir.

Yuvarlak korkuluk sistemleri

Yuvarlak korkuluk sistemlerinin daha yumuşak bir görünümü, bir dizi iç ve dış mekan için mükemmeldir. Estetiği, şık ve modern bir his yaratan pürüzsüz ve zevkli. Dayanıklı paslanmaz çelik bileşimi ayrıca kurulumdan sonra inanılmaz dayanıklılık ve kolay bakım sağlar. Bu tasarım hem cam hem de halatlı korkuluk seçenekleriyle güzel bir şekilde çalışır ve görünüm yuvarlak kelepçeler ve direkler ile tamamlanabilir. Elde etmek istediğiniz görünüme bağlı olarak küpeşte ve taban kapakları seçeneği de vardır.

Düz bar korkuluk sistemi

Bu yenilikçi ve şık korkuluk sisteminin görünümü hem iç hem de dış mekanlar için özel bir his veriyor. Bu özel korkuluk stili genellikle sadece özel olarak yapılmış projeler için kullanılabilir ancak Inline Design, bu elit halatlı veya cam korkuluk seçeneğinin ekonomik ve dayanıklı bir örneğini sunan Arcadia Flat Bar Korkuluk Sistemini yaratmıştır. Sistem şu anda geniş çapta mevcut değildir, bu yüzden Arcadia’yı tercih etmek size hem konut hem de ticari mülkler için özel bir üst düzey seçim sunar.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back To Top